Zapomněli jste detaily přihlášení?

ZAČNĚTE
SNÍT
O CESTĚ KOLEM SVĚTA

Weitless je hudební projekt na české hudební scéně zapadající nejlépe do "škatulky" chill out, synth, elektro a new age. Ve svých skladbách využívá prvky elektronické muziky s originálními akustickými nástroji a vokálů z celého světa. Vznik projektu Weitless se datuje do roku 2000. Průlomové bylo album The Blue Planet, které zaznamenalo velký úspěch u českých a slovenských fanoušků. Album The Blue Planet bylo oficiálně vydáno v roce 2013 u společnosti Fontana pod evidenčním číslem FN342. Skladby a úryvky z alba The Blue Planet byly použity ve znělkách na Prima Zoom, České Televize atd.

WEITLESS - THE BLUE PLANET

Představte si příběhy, jaké prožívají různé národy světa. Jejich bajky, pohádky a vyprávění, které přechází po generace z otců na syny. Představte si nádherné a barevné sny a přání, která naplňují mnoho životů alespoň maličkým pocitem něčeho výjimečného. Naše modrá planeta Země je herním hřištěm miliard lidí, z nichž každý má svůj osud, svou pohádku a své sny. Vžijte se na chvíli do jejich světů a představte si jejich sny. The Blue Planet je desáté album projektu Weitless. Obsahuje celkem 13 melodických skladeb zaměřených na odpočinek a relax. Spojení klasických akustických etnických nástrojů a elektronické muziky jej předurčuje do kategorie new age, chill out a dream. Práce na celém albu trvala více než jeden rok a to díky absenci času a mnohým dalším projektům. Zaposlouchejte se tedy do snivých melodií. Zavřete své oči a otevřete svojí mysl. The Blue Planet je zde.

CO SE
CHYSTÁ?

  • vNovinky

    2020!

    Práce na dalším albu je v plném proudu. Vše bude navazovat na předchozí album The Blue Planet, opět se podíváme po světě v tématických skladbách, ale přibude i něco málo tanečnější elektroniky. Bude to stát za to!...
  • vNovinky

    Spuštěny nové stránky s e-shopem!

    Po dlouhé době se dostalo na nový web! Hurá! Už to chtělo změnu a opět začít makat na nových věcech. Pro fanoušky velkou omluvu, že vše tak dlouho trvalo, všem co mi píší emaily o dřívější alba se omlouvám, ale snad to napravuji. Díky za podporu. Weitless...

INTRU.DER - THE FIRST JOURNEY

Projekt vracející se ke kořenům Space-synth muziky vzdávající hold projektům jakým byli např. Laserdance, Koto, Cyber People, Daylight a mnoho dalších. Využíváno je zvuků klasických analogových syntezátorů, bicích a samplů, které byly a jsou pro tento styl typické.